Misja

 

Celem kluczowym i główną misją przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie stabilnej pozycji stronie kupującej na szczecińsko-polickim rynku okrętowym – głównie dla klientów holenderskich i niemieckich.

Budowanie statków/kadłubów czy bloków kadłubów jednostek morskich i śródlądowych zostało podyktowane długoletnim doświadczeniem i nietuzinkową historią osób zarządzających na rynku okrętowym w idealnie zlokalizowanym geograficznie regionie. Doświadczenie jest również przenoszone na rynki zagraniczne Niemiec i Holandii.

Firma Partner zrzesza najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną okrętową kadrę roboczą, skupiając pracowników polskich i zagranicznych.

Z firmą współpracuje również rzesza elastycznych podwykonawców, świadczących usługi o najwyższej jakości.

Partner działa w oparciu o płaską strukturę modelu zarządzania bezpośredniego powierzając realizacje najbardziej zaawansowanych technologicznie zadań firmom wysoce specjalistycznym.

W firmie realizowana jest polityka bezpośredniej odpowiedzialności za wytwarzaną jakość co przekłada się bezpośrednio na pracowników nadzoru.

Zarząd przedsiębiorstwa oferuje i organizuje dostarczanie produkcji i usług okrętowych na wysoko satysfakcjonującym zachodnioeuropejskim poziomie w cenach środkowoeuropejskich.